Antitox Damla, Meltem Açıkel, Önerileri

Antitox parazitlerin vücuttan atılmasını sağlayan ve besinlerdeki parazitleri yok eden bitkisel bir üründür. Vücuttaki parazit miktarına göre vücudun sindirim sistemi ve bağışıklık sistemi yavaşlar. Antitox bu parazitlerle savaşarak metabolizmanın yeniden çalışmasını sağlayan bitkisel bir destek ürünüdür. Düzenli bir kullanım ile etkilerini göstereceği için kullananların minimum bir ay kullanım sürecine devam etmelerini, bu esnada da aksatılmamasına özen göstermeleri tavsiye edilmektedir. Antitox ürününü aksatılması durumunda kişi fayda göremeyebilir bu sorunlar durumunda Firma olarak herhangi bir sorumluluk üstelenemeyiz.

Antitox yan etkisi olmaması için içeriğinde herhangi bir kimyasal maddeye yer verilmemiştir. Doktorunuza danışabilir ürünü daha sonra kullanabilirsiniz. Ürünün kullanımında dikkat etmenizi tavsiye ettiğimiz bazı şeyler var.

Ürünü düzenli bir şekilde aksatmadan kullanmanız.

Ürünü minimum bir ay boyunca kullanmanız.

Ürünü olabildiğince salatalarda kullanmanız.

Her öğünde tükettiğiniz besinlere ortalama 5 damla damlatıp karıştırmanız.

Bu şekilde kullandıktan sonra üründen kesin olarak etki görebilirsiniz. Ancak ürünün ilaç olmadığını ve herhangi bir hastalığı tedavi etmeyeceğinin altını çizmeliyiz. Kişinin herhangi bir sağlık sorunundan kaynaklı olarak örneğin Diyabet hastalığı gibi üründen fayda göremeyebilirsiniz.