Antitox İçeriği

Antitox Damla İçindekiler

Funda Çiçeği Özütü: Tıp dalında bitkisel çözümlerde sık sık kullanılan bir bitkidir. Alerjik etkisi olmamakla birlikte bölgesel yağları eritmek de oldukça başarılıdır.

Biberiye Ekstratı: Özellikle sindirim sisteminde aktif olan bitki, içerdiği antioksidan seviyesi sayesinde vücuttan toksin ve ödem atmak için birabirdir.

Mersin Suyu Konsantresi: İçeriğinde bulunan bileşikler, vücuttaki yağ hücrelerini küçültür. Ünlü diyetisyenlerin listesine eklediği muazzam bir bitkidir.

Zerdeçal Ekstratı: Uzun süredir sindirim sistemindeki, iltihap giderici ve antioksidan faydaları için kullanılmaktadır. Kanı düzenleyerek metabolizmayı hızlandırır.

Fesleğen Özütü: Yüz yıllardır her türlü tıp alanında kullanılan bitki, anti-bakteriyel yapısı sindirim sistemini düzeltir, metabolizmayı hızlandırır.

Enginar Konsatresi: Düzenli tüketim ile vücuttaki toksinleri atar. Etken maddesi sayesinde kilo vermek isteyenlerin kullandığı yegane bitkidir.

İçeriğinde mevcut olan bitkiler bunlardır. Kimyasal bir karışım barındırmaz. Vücuda karşı herhangi bir yan etki kesinlikle içermez. Düzenli kullanım gerektirir.